Generální úklidy

Rozsviťte svou kancelář, výrobní halu, sklad.

Zásobování hygienickým servisem

Pro naše klienty zajišťujeme pravidelné zásobování hygienickým servisem od zavedených výrobců a společností.

Výškové práce

Provádíme mytí prosklených ploch na výškových budovách.

Sekání trávy

Sekání travnatých ploch je činnost, u které každý klient má rozdílné požadavky co se týká frekvence sečí a další údržby jako hnojení, provzdušňování…

Odstraňování žvýkaček

Odhaduje se, že na našich chodnících je neuváženě poházeno 3,5 miliardy kusů žvýkaček.

Odstraňování graffiti

Pro stavebníky a organizace zabývající se údržbou je dnes graffiti stále zjevnější, nákladnější a nepříjemnou záležitostí.

Nanášení vosků

Voskování podlah - nanášení polymerových vosků slouží k ochraně a prodloužení životnosti podlahových povrchů z linolea, marmolea a dlažby

Strojní čištění garáží

Podzemní garážová stání vyžadují pravidelné strojové čištění. Ke strojovému čištění se používají stroje s vodící a sedící obsluhou.

Úklidy výrobních a skladových hal

Veškeré prostory určené ke komerčním, průmyslovým nebo administrativním účelům vyžadují, dle své náročnosti a velikosti, určitou frekvenci úklidu.

Dispoziční úklid

Samotný základ tohoto slova vysvětluje smysl dispozičního úklidu – být k dispozici. Jak v obchodních centrech, tak i centrech administrativních je důležité, aby byla zachována čistota a rychlý servis v případě potřeby.

Úklid showroom autosalonu, obchodního domu

Vstupní branou do autosalonu či obchodního domu je výstavní showroom, jehož úkolem je nadchnout, zaujmout, oslovit a přitáhnout zákazníka ke koupi.

Úklidy kanceláří

Není kancelář jako kancelář…

Mytí oken

Každá hospodyňka (muži odpustí) miluje „čistý“ výhled z kuchyně. Čistá okna, voňavé záclony, hladké žaluzie zbavené prachu a mastnoty … hm, kdo by to neměl rád, ale…

Generální úklidy

Nechte se rozmazlit, nechte se hýčkat.

Úklidy domácností

Nechte se rozmazlit, nechte se hýčkat.