O společnosti YABOK s.r.o.

Společnost YABOK s.r.o. se řadí svou velikostí mezi střední úklidové firmy a v oblasti úklidu se pohybuje od roku 1997, v roce 2004 se přeměnila z fyzické osoby na s.r.o. Během této doby společnost prošla mnohými změnami, díky nimž mohla zvyšovat kvalitu a rozšiřovat sortiment poskytovaných služeb. Dnes nabízí široký okruh služeb od pravidelného úklidu office center, kanceláří, výrobních a skladových hal, komerčních prostor, bytových areálů, sekání trávy, strojní zametání komunikací až po prodej úklidové chemie a hygienického materiálu.

Naše společnost zajišťuje prodej úklidové chemie a kompletní vybavení hygienickým servisem včetně montáže zásobníků od několika renomovaných výrobců.

Základní filozofií společnosti k zákazníkovi:
Způsobit, že prostředí u zákazníka je čisté, hygienické, příjemné, že jeho zaměstnanci a hosté se v jejich prostředí cítí příjemně. Způsobit, že zákazník nemusí ztrácet čas zajišťováním, kontrolou atp. těchto úklidových služeb, a že jsou tyto úklidové služby provedeny tak, jak si zákazník představuje, nebo tak, že předčí jeho očekávání na základě ochoty, vstřícnosti, profesionality a předvídavosti našeho profesionálního personálu.

Trendem poslední doby je používání ekologických přípravků zajišťujících maximální šetrnost k životnímu prostředí. Reagujeme na tyto požadavky zákazníka a pro širokou veřejnost nabízíme v našem e-shopu možnost zakoupení úklidové chemie.

Společnost je pojištěna pojistkou odpovědnosti za škodu způsobenou provozní činností na částku 20 000 000 Kč u pojišťovny Allianz.

Společnost YABOK s.r.o. se podílí na podpoře několika neziskových a humanitárních organizací, a to jak materiální a finanční pomocí, tak i svou osobní aktivitou.